هم ناله با علی در فراق زهرا سلام الله علیهما

هم ناله با علی در فراق زهرا سلام الله علیهما

فرم شماره سه ۳ رصد /اورژانس فضای مجازی گروه جهادی بلیغ

***برای دیدن فرم های دیگر فرم شماره یک ۱ *اعلام همکاری* و شماره دو ۲ *آدرس فعالیت در شبکه های اجتماعی* و شماره چهار ۴ *ارسال فیلم زبان اشاره * ارتباط با ما گروه جهادی تبلیغی بلیغ روی شماره های بالا کلیک کنید)***

***رصد و اورژانس فضای مجازی به منظور دیدبان تحرکات دشمن در جهت دهی فعالیت های جهادی تبلیغی فضای مجازی اعم از تولیدی و اعزام مبلغ در فضای مجازی و … می‌باشد.
شما می توانید تحرکات دشمن و نیاز به پاسخ گوئی متخصصین در  فضای مجازی اعم ازسایت ها کامنت ها و نظرات مطالب سایت و گروه های شبکه های ایرانی و خارجی و … را به ما از طریق فرم زیر اعلام کنید تا گروه جهادی تبلیغی بلیغ به سیاست گذاری جهت تولید محتوا و در اورژانس فضای مجازی به اعزام مبلغ متخصص اقدام نماید. و شما نیز با همراهی اساتید متخصص به دفاع از مکتب حقه تشیع بپردازید، و در ثواب نشر و دفاع از مکتب حقه تشیع بهره مند گردید. همیشه موفق باشید.

فرم شماره سه رصد / اورژانس فضای مجازی

  • فقط فرستادن یک آدرس برای این فرم ضروری است
  • فقط فرستادن یک آدرس برای این فرم ضروری است
  • چنانچه اطلاعانی در مورد رصد انجام گرفته دارید وارد نمائید
  • *اختیاری

هم ناله با علی در فراق زهرا سلام الله علیهما


اگر اشك می ريزم براى اين است كه می ترسم بعد از تو عمرم طولانى شود‌

آیت الله العظمی مکارم شیرازی
حضرت علی علیه السلام در فراق حضرت زهرا عليها السلام می فرمود: بسيار شب ها به ياد آن بانوى عزيز می افتم و خاطره اش خواب را از چشم من می ربايد… بعد از تو زندگى در نظرم بی ارزش است و اگر اشك می ريزم براى اين است كه می ترسم بعد از تو عمرم طولانى شود.

سایز مناسب صفحات وب ۱۲۸۰*۹۱۴ پیکسل

سایز مناسب شبکه های اجتماعی ۱۰۸۰*۱۰۸۰ پیکسل

سایز مناسب چاپ ۵۰*۷۰ سانتی متر

برچسب ها :

جستجو