ویژه نابینایان و ناشنوایان

نابینایان و ناشنوایان آرم جدید نابینایان و ناشنوایان دیجیتال

*بینایی و شنوایی دیجیتال*

پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی (مد ظله) به منظور خدمت به نابینایان و ناشنوایان عزیز با تشکیل کار گروه های تخصصی فعالیت های فاخر و در خور تحسینی انجام داده است.

در زمینه بهتر استفاده کردن نابینایان مرکز فن آوری پایگاه مباحث تخصصی مربوط به ساخت نرم افزار ها و سایت ها را طوری طراحی و برنامه ریزی نموده تا با دستگاه های تبدیل دیجیتال به خطوط بریل،  “برجسته‌نگار هوشمند همراه Personal Digital Assistant” یا (PDA) و نوت تیکر نابینایان و … تولیدات این مرکز هماهنگی مناسب و خوبی داشته باشد. در ضمن تمام کار های ناشنوایان  این مرکز  برای شنوایان و نابینایان شنوا نیز مفید است. و با تولید کتاب های صوتی ماه نامه الکترونیک وِیژه ناشنوایان و نابینایان و فراهم کردن امکان خوانده شدن توسط مبدل دیجیتال به بریل و بارگذاری صوت کل متون در ادامه سعی در خدمت مضاعف به نابینایان و ناشنوایان همراه با هم دارد. آرم بالا که توسط پایگاه معظم له طراحی شده نیز دلالت بر همین مفهوم شنوایی و بینایی بر اساس دیجیتال دارد. و به همین علت از آرم متداول ناشنوایان استفاده نکردیم. *بینایی و شنوایی دیجیتال*
و در زمینه ناشنوایان با تشکیل کار گروه ترجمه به زبان اشاره و استفاده از متخصصین متبحر این فن اقدام به ترجمه کتب منتشر شده انتشارات معظم له  و تولیدات موشن و …دیگر این پایگاه به زبان اشاره نموده است که بحمد الله مورد استقبال این عزیزان قرار گرفته است. و این عزیزان ناشنوا از این طریق می توانند ادعیه مفاتیح و دیگر کار ها را رایگان دانلود نموده و در هیئت های خود استفاده نمایند. که با توجه به هماهنگی صوت و متن ترجمه فارسی و ترجمه مترجم اشاره و استفاده از زمینه تصویر بسیار زیبا برای نمایش و استفاده در مراسمات هیئت های مذهبی بسیار مناسب و جذاب می باشد.
در این قسمت از سایت بلیغ تمام این محتوا ها را برای نشر و در دسترس عزیزان قرار می دهیم

#آیت_الله_العظمی_مکارم_شیرازی
#شنوائی_دیجیتال
#ناشنوایان
#زبان_اشاره #ناشنوا #ناشنوایان_ایران
#روزه
#موشن_گرافی_احکام
#احکام_ناشنوایان
#احکام_اشاره
#زبان_اشاره_را_یاد_بگیریم
#گروه_جهادی_تبلیغی_بلیغ
#أصم
#глухой
#deaf
#deafcommunity
#Taub
#Sourd
#sağır
#işaretdili
#Sordo
#聾人


جستجو