دیدار مسؤولین شبکه العالم با معظم له

makarem news

از سوی دفتر معظم له منتشر شد:

دیدار مسؤولین شبکه العالم با معظم له

آیت الله العظمی ناصر مکارم شیرازی پنجشنبه در دیدار مسئولین شبکه العالم فرمودند: ایران کشوری قدرتمند است و رسانهها باید پیام قدرت ایران را به جهانیان برسانند.
آیت الله العظمی مکارم شیرازی در دیدار مسؤولین شبکة العالم قم با بیان ویژگی‌ها و کارکرد رسانه‌ها در جهان امروز فرمودند: هر چه در مسایل رسانه‌ای سرمایه‌گذاری کنیم، ضرر نمی‌کنیم زیرا باعث صرفه‌جویی و خنثی شدن توطئه‌ها می‌شود.
ایشان ایران را کشوری قدرتمند ارزیابی کردند و فرمودند: همان گونه که ایران یک کشور قدرتمند است، رسانه‌های ما هم باید قدرتمند باشند و پیام این قدرت را به تمام عالم برسانند.معظم له انتخابات ریاست‌جمهوری ایران را آغاز یک دوران تازه برای جمهوری اسلامی عنوان کردند و افزوردند: همه احزاب و گروه‌ها باید خود را با این شرایط تطبیق دهند، در غیر این صورت عقب خواهند ماند.
ایشان در ادامه نقش شبکه العالم را در جهان بسیار مهم دانستند و با ذکر مواردی، به کارگیری علم روز و فن انتشار خبر بدون متهم شدن به جانبداری را مورد تأکید قرار دادند.
آیت الله العظمی مکارم شیرازی با اشاره به فرقه وهابیت در جهان اسلام، عملکرد آنها را موجب بد‌نام شدن چهره اسلام در جهان ارزیابی کردند و خاطر نشان ساختند: طالبان و القاعده با اعمال خود نشان دادند که نه به شیعه و نه به سنی رحم نمی‌کنند. غربی‌ها هم برای بد‌نام کردن چهره اسلام آنها را تبلیغ می‌کنند.
ایشان ادامه داد‌اند: خوشبختانه وهابیت به دوگروه تقسیم شده‌اند و علمای بزرگ آنها به طرف اعتدال حرکت کرده‌اند، یک بیانیه‌ای هم با امضاء بیست نفر از علمای آنها منتشر شد. و در آن آمده است که اسلام اجازه نمی‌دهد کسی را تکفیر کنید و او را بکشید و تأکید کرده‌اند آنچه عده‌ای انجام می‌دهند اسلامی نیست و به حساب اسلام نگذارید.

تاریخ انتشار: « ۱۳۸۴/۰۴/۰۲ »

فرم شماره سه ۳ رصد /اورژانس فضای مجازی گروه جهادی بلیغ

***برای دیدن فرم های دیگر فرم شماره یک ۱ *اعلام همکاری* و شماره دو ۲ *آدرس فعالیت در شبکه های اجتماعی* و شماره چهار ۴ *ارسال فیلم زبان اشاره * ارتباط با ما گروه جهادی تبلیغی بلیغ روی شماره های بالا کلیک کنید)***

***رصد و اورژانس فضای مجازی به منظور دیدبان تحرکات دشمن در جهت دهی فعالیت های جهادی تبلیغی فضای مجازی اعم از تولیدی و اعزام مبلغ در فضای مجازی و … می‌باشد.
شما می توانید تحرکات دشمن و نیاز به پاسخ گوئی متخصصین در  فضای مجازی اعم ازسایت ها کامنت ها و نظرات مطالب سایت و گروه های شبکه های ایرانی و خارجی و … را به ما از طریق فرم زیر اعلام کنید تا گروه جهادی تبلیغی بلیغ به سیاست گذاری جهت تولید محتوا و در اورژانس فضای مجازی به اعزام مبلغ متخصص اقدام نماید. و شما نیز با همراهی اساتید متخصص به دفاع از مکتب حقه تشیع بپردازید، و در ثواب نشر و دفاع از مکتب حقه تشیع بهره مند گردید. همیشه موفق باشید.

فرم شماره سه رصد / اورژانس فضای مجازی

  • فقط فرستادن یک آدرس برای این فرم ضروری است
  • فقط فرستادن یک آدرس برای این فرم ضروری است
  • چنانچه اطلاعانی در مورد رصد انجام گرفته دارید وارد نمائید
  • *اختیاری

جستجو