گزارش فعالیت های پایگاه در راستای خدمت رسانی به ناشنوایان

از سوی پایگاه اطلاع رسانی دفتر معظم له منتشر شد:

گزارش فعالیت های پایگاه در راستای خدمت رسانی به ناشنوایان

ساخت مستندی مناسبتی از این عزیزان، ترجمه مجموعه موشن گرافی احکام روزه و نماز، زیارت عاشورا و زیارت آل یاسین به زبان اشاره، از جمله اقدامات پایگاه در راستای خدمت رسانی به ناشنوایان عزیز می باشد.

طرح ترجمه محتوای پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی(مدظله العالی) به زبان های مختلف سالیان سال است در این مجموعه پی گیری می شود.

با توجه به جمعیت بیش از چهار میلیون نفر ناشنوایان عزیز از دختران و پسران و زنان و مردان پیرو مکتب اهل بیت علیهم السلام در ایران که با خانواده های خود به چند برابر این جمعیت رسیده و اکثریت آنها زبان اشاره را مسلط هستند و چندین برابر این جمعیت در جهان که از عزیزان ناشنوا محبان و شیعیان بی صدای اهل بیت علیهم السلام می باشند، تصمیم گرفتیم تا با تمام توان خود با ترجمه آثار معظم له به زبان اشاره در حد توان خود پاسخگوی نیاز این عزیزان باشیم.

در این راستا ساخت مستندی مناسبتی از این عزیزان، ترجمه مجموعه موشن گرافی احکام روزه و نماز، زیارت عاشورا و زیارت آل یاسین را در دستور کار قرار دادیم که بعضی منتشر و بعضی دیگر در حال نهایی شدن و انتشار است.

با توجه به اینکه ترجمه مجموعه موشن احکام روزه به زبان اشاره پایگاه اطلاع رسانی دفتر معظم له در نوع خود جزو اولین نمونه هاست سعی شد با همکاری و مشورت متخصصین و کارشناسان فن این تولیدات را با کمترین نقصانی عرضه شود.

جهت استفاده از این تولیدات کلیک کنید

مناسبت ها

احکام

تاریخ انتشار: « ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ »

فرم شماره سه ۳ رصد /اورژانس فضای مجازی گروه جهادی بلیغ

***برای دیدن فرم های دیگر فرم شماره یک ۱ *اعلام همکاری* و شماره دو ۲ *آدرس فعالیت در شبکه های اجتماعی* و شماره چهار ۴ *ارسال فیلم زبان اشاره * ارتباط با ما گروه جهادی تبلیغی بلیغ روی شماره های بالا کلیک کنید)***

***رصد و اورژانس فضای مجازی به منظور دیدبان تحرکات دشمن در جهت دهی فعالیت های جهادی تبلیغی فضای مجازی اعم از تولیدی و اعزام مبلغ در فضای مجازی و … می‌باشد.
شما می توانید تحرکات دشمن و نیاز به پاسخ گوئی متخصصین در  فضای مجازی اعم ازسایت ها کامنت ها و نظرات مطالب سایت و گروه های شبکه های ایرانی و خارجی و … را به ما از طریق فرم زیر اعلام کنید تا گروه جهادی تبلیغی بلیغ به سیاست گذاری جهت تولید محتوا و در اورژانس فضای مجازی به اعزام مبلغ متخصص اقدام نماید. و شما نیز با همراهی اساتید متخصص به دفاع از مکتب حقه تشیع بپردازید، و در ثواب نشر و دفاع از مکتب حقه تشیع بهره مند گردید. همیشه موفق باشید.

فرم شماره سه رصد / اورژانس فضای مجازی

  • فقط فرستادن یک آدرس برای این فرم ضروری است
  • فقط فرستادن یک آدرس برای این فرم ضروری است
  • چنانچه اطلاعانی در مورد رصد انجام گرفته دارید وارد نمائید
  • *اختیاری

جستجو